شرکت داده کاوی و تولید نرم افزار یارگان

شرکت داده کاوی و تولید نرم افزار یارگان

نرم افزارهای سفارشی به صورت اختصاصی فقط برای نیازهای سازمانی یا شرکتی شما طراحی می شود و برای رفع مشکلی در سازمان یا شرکت شما می تواند بسیار مفید باشد و فرایندهای سازمانی یا شرکتی شما را تسهیل، سریعتر و بسیار کارآمدتر می کند. ما در یارگان به دنبال ارائه بهترین خدمات نرم افزاری متناسب با نیازهای شما هستیم.

سرویس های پیشنهادی ما

یارگان آمادگی انتقال و ارائه سرویس های زیر را برای شرکت ها و سازمان ها دارد.

توسعه نرم افزار

مدیریت نرم افزار

مدرن سازی

ادغام نرم افزارها

امنیت نرم افزار

تست نرم افزار

مزایای کار با ما

ما نرم افزارها و خدمات خود را متناسب با نیازهای شما طراحی می کنیم و با درک ماهیت متفاوت هر سازمان یا شرکت فرایند طراحی و تحلیل خود برای توسعه سرویس مورد نظر را به کمک خود کارفرما تغییر می دهیم. در فرایند طراحی تمرکز اصلی ما روی انعطاف، امنیت، سرعت و قابلیت تطبیق محصول نهایی شما است.

 • کارکرد محسوس برای کسب و کار شما

  ما به دقت نیازهای فعلی و آتی کسب و کار شما را مورد بررسی قرار می دهیم و با به دست آوردن دید کافی نسبت به کل مسئله ابتدا معماری و ساختار کلی سرویس شما طراحی می گردد و سپس تکنولوژی های مورد استفاده برای توسعه نیاز خاص شما انتخاب می شوند.

 • پایدار و پشتیبانی متناوب

  ما بر مبانی استانداردهای موجود نرم افزار یا سوریس مورد نظر شما را توسعه می دهیم و به همین دلیل قابلیت بالا برای نگهداری و حتی واگذاری به گروه های دیگر برای ادامه توسعه را دارد.

 • کیفیت بالا و زمان معین و دقیق برای انتشار

  ما بر طبق زمان بندی درست و مناسب و با کیفیت بالا و استانداردهای مدیریت پروژه برای تولید نرم افزار درخواست شما را به محصول نهایی تبدیل می کنیم. به همین دلیل خروجی های تیم ما محصولات استاندارد و بوده و در موعد مقرر در اختیار کاربر قرار می گیرد.

متدولوژی توسعه نرم افزار در یارگان

نرم افزارهایی که ما توسعه می دهیم

 • نرم افزار به عنوان خدمت(SaaS)

  ما می توانیم از سرویس های نرم‌افزاری موجود برای تسهیل کارهای شما استفاده کنیم و آنها را مطابق با نیازهای شما بهینه سازی کنیم یا اینکه نرم افزار شما را در بستر آنلاین در اختیار کاربرانتان قرار دهیم.

 • وب اپ ها

  وب سایت های چند صفحه ای، وب اپ های تک صفحه ای و وب سایت های معرفی شرکت یا سازمان شما را با بهترین ابزارهای موجود طراحی می کنیم و در اختیار شما قرار می دهیم.

 • نرم افزارهای موبایل

  طراحی نرم افزارهای موبایل برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS با استفاده از ابزارهای تخصصی هر کدام از سیستم عامل ها یا توسعه با ابزارهای قابل اجرا بر روی هر دو پلت فرم

 • نرم افزارهای دسکتاپ

  توسعه نرم افزارهای دسکتاپ متناسب با نیاز شما، اضافه کردن قابلیت آنلاین و یا نرم افزار به کلی آفلاین قابل اجرا بر روی سیستم عامل های مختلف