امنیت اطلاعات

امنیت اطلاعات

ما در فرایند طراحی نرم افزارها مسئله امنیت را از اولویت های اصلی ساختار نرم افزار در نظر می گیریم. این مسئله بخصوص در مواردی که محصول مورد نظر قابلیت آفلاین دارد اهمیت بیشتری به خود می گیرد. مثلا طراحی اپلیکیشن موبایل یا استفاده از کوکی در پیاده سازی از جمله این موارد است که قبل از ذخیره اطلاعات حساس شما به صورت رمزنگاری شده در سخت افزار ذخیره می شود.

امنیت اطلاعات و کاهش ریسک ذخیره سازی

کدنویسی ضعیف و نرم افزارهای غیر استاندارد از لحاظ امنیتی می تواند اطلاعات شرکت شما را در خطر قرار دهد و در نهایت ممکن است داده های حساسی از شرکت خراج شود. شرکت یارگان آماده همکاری برای سنجش میزان امنیت نرم افزارها و اپلیکیشن های شما است. همچنین یارگان در توسعه محصولات نرم افزاری خود نهایت تلاشش برای حفظ اطلاعات شما را دارد.

امنیت اطلاعات و کاهش ریسک ذخیره سازی
 • اپلیکیشن های موبایل

  با افزایش تعداد دستگاه های موبایل در شرکت ها و سازمان ها و از طرفی افزایش تعداد اپ های سازمانی یا شرکتی برای تسهیل فرایند، مسئله استفاده از اپلیکیشن های مختلف در گوشی کارمند شما در شبکه ی داخلی شرکت یا سازمان و در کنار اپلیکشین سازمانی شما به یک دغدغه برای شرکت ها تبدیل شده است. ما در یارگان اطلاعات ذخیره شده ی شما در گوشی را با رمزهای اختصاصی برای هر کاربر در داخل گوشی ذخیره می کنیم و برای رد و بدل اطلاعات بین وب سرویس و نرم افزار شما پیغام مورد نظر در مسیر انتقال رمزنگاری شده است

 • کدنویسی

  هر زبان برنامه نویسی جزییات خاص مربوط به خود را دارد و رعایت نکردن برخی نکات در توسعه نرم افزار ممکن است باعث به وجود آمدن مشکلات امینتی یا رخنه در اطلاعات شما شود. شرکت یارگان در فرایند توسعه با زبان های برنامه نویسی مختلف با در نظر گرفتن نکات مختلف محصول شما را توسعه می دهد علاوه بر این واجد تجربه کافی برای بررسی امنیت اطلاعات شما هستیم.

 • مدل های ریاضی

  مدل های ریاضی در این مرحله برای یافتن الگوهای داخل داده ها مورد استفاده قرار می گیرند این مدل ها به کمک کتابخانه ها و ابزارهای موجود پیاده سازی می شوند.

 • وب اپ ها

  برای بهبود سرعت جستجو و بهینه سازی در وب اپ ها، از کوکی های برای ذخیره سازی بخشی از اطلاعات یا جستجوهای کاربران استفاده می شود و از طرفی مسئله دیگر انتقال امن داده های شما بین وب اپلیکیشن و سرورهای ارائه دهنده ی خدمات است که ما در یارگان پیغام های شما را در دو سمت خدمات دهنده و خدمات گیرنده رمزنگاری می کنیم.