خدمات توسعه و تولید اپلیکیشن موبایل

توسعه‌ و تولید نرم افزارهای دسکتاپ

یکی از نقاط قوت اصلی شرکت یارگان توسعه نرم افزارهای دسکتاپ می باشد. شما میتوانید ابزار مورد نیاز خود را فارغ از عملکرد آنلاین و آفلاین در اختیار ما قرار دهید و متناسب با نیاز سازمانی خود کارکرد مورد نظر را انتظار داشته باشید. ما با برقراری ارتباط تنگاتنگ با شما و بررسی نیازهای شما ساختار نرم افزار مورد نظر را طراحی می کنیم و عملکرد آفلاین یا آنلاین و یا تحت شبکه بودن نرم افزار مورد نظر مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

توسعه ی نرم افزار دسکتاپ

می توانید توسعه ی نرم افزارهای دسکتاپ را در اختیار ما قرار دهید و در طول یک فرایند مستمر همکاری حرفه ای را با ما تجربه کنید. ما با در نظر گرفتن تکنولوژی های جدید و با توجه به نیاز شما، زبان برنامه نویسی و ابزارهای مناسب برای توسعه را انتخاب خواهیم کرد. هدف ما در طول فرایند طراحی نرم افزار و انتقال تکنولوژی حداکثرسازی منافع سازمانی شما می باشد و در هر مرحله از کار گزارشی از پیشرفت کار بدون استفاده از واژگان تخصصی و فنی ارائه خواهد شد.

شرکت داده کاوی و تولید نرم افزار یارگان

چگونه می توانیم به شما کمک کنیم

 • تحلیل کسب و کار شما

  ابتدا شرکت شما به صورت دقیق توسط کارشناسان کسب و کار ما در یارگان مورد تحلیل قرار خواهد گرفت. و پس از استخراج فرایندها، نیازهای سازمانی و نیازهای مشتریان طرح کلی خلاء های تکنولوژیک تهیه و در اختیار شرکت قرار خواهد گرفت. طرح مورد نظر در طی جلسات مشترک بین یارگان و شرکت شما به دقت مورد بررسی قرار خواهد گرفت و ویژگی هایی که قابلیت پیاده سازی در بستر نرم افزار را دارند انتخاب خواهند شد.

 • معماری نرم افزار

  در مراحل قبل از طراحی تاکید تیم ما بر بررسی دقیق سیستم و دقت در تهیه نقشه های خدمات قابل ارائه در نرم افزار است. ما در این مرحله نیازمندی ها و حتی نوع صنعتی که شما در آن فعالیت می کنید را مورد بررسی قرار می دهیم تا بتوانیم بهترین راه کار تکنولوژیک را ارائه دهیم و چه از حیث کارکردی و چه از نظر عملکرد بهترین خروجی را برای شرکت یا سازمان شما داشته باشیم.

 • طراحی UI

  پس از طی شدن دو مرحله ی قبل مرحله ی طراحی رابط کاربری پیش می آید که کاربر مورد نظر بتواند به راحت ترین شکل ممکن با سیستم و نرم افزار مورد نظر ارتباط برقرار کند و در این زمینه استانداردهای طراحی و مفاهیم طراحی رابط کاربری در نظر گرفته می شوند.

  سه محور اصلی طراحی رابط کاربری نرم افزارهای دسکتاپ:

  • طرح ریزی تعامل هر یک از کاربران با سیستم و نحوه ی ورود و کار کردن با نرم افزار جهت آسان کردن کار برای همه ی سطوح کاربران
  • طراحی مدل و نمونه و جمع آوری بازخورد کاربران نسبت به مدل مورد نظر و انتقال فرایند تکنولوژیک مورد نظر
  • در نظر گرفتن هویت برند شما و طراحی رابط کاربری با ساده ترین و بهترین ایده های تصویرسازی
 • توسعه ی نرم افزارهای دسکتاپ

  فعالیت محوری ما در زمینه توسعه نرم افزار انتقال و تکمیل نرم افزار برای کاربران است ولی فعالیت توسعه ی اپلیکیشن ما شامل موارد زیر نیز است:

  • کار کردن بر روی قسمت های مجزایی از یک پروژه مانند تست نرم افزار، توسعه ی یک پلت فرم خاص یا نگهداری نرم افزار
  • تشکیل یا تقویت تیم فنی و IT برای انجام یک پروژه خاص یا برای پشتیبانی یک سیستم نرم افزاری در مراحل مختلف

  تیم ما در مراحل توسعه تمامی جوانب پروژه را در نظر گرفته و برنامه نویسی و کد نویسی با استانداردهای توسعه ی نرم افزار انطباق دارد و دارای ساختار منظم و کامنت گذاری استاندارد در طول برنامه است و این به معنای این است که پس از توسعه ی نرم افزار طبق تفاهم تیم دیگری می تواند پشتیبانی نرم افزار را بر عهده گیرد یا کار توسعه ی نرم افزار را انجام دهد.

  در طول فرایند توسعه تمرکز اصلی تیم ما بر روی موارد زیر است:
  • بهترین عملکرد: با در نظر گرفتن این مسئله که نرم افزارهای دسکتاپ سرعت بالاتر و عملکرد بهتری نسبت به رقبای وب خود دارند تمامی تمرکز با بر روی این مسئله است که از تمامی ظرفیت موجود برای انتقال بهترین عملکرد استفاده کنید.
  • راحتی کاربر: تمامی نرم افزارهای تولید شده ی ما مراحل مختلف تست هایی برای سنجش میزان راحتی کاربر را طی می کنند. راحتی کاربر در فرایند کار با نرم افزار مهمترین مسئله ی پیش روی ما است.
  • امنیت: امنیت اطلاعات شما برای ما اهمیت بالایی دارد و این مورد بخصوص در زمینه توسعه ابزارهای آفلاین مانند نرم افزارهای دسکتاپ اهمیت بیشتری به خود می گیرد
  • راحت بودن ادغام: ما در طراحی و پیکربندی ساختار اصلی نرم افزار مسئله ادغام و یکپارچه شدن با سایر نرم افزارهای آماده و وارد رابطه شدن با دیگر نرم افزارهای سفارشی را در نظر می گیریم و این کار یعنی ادغام با سایر نرم افزارها حتی برای تیم فنی خود سازمان هم امکان پذیر خواهد بود.
 • اطمینان از کیفیت

  برای ارائه بهترین محصول ما از متدلوژی‌های استاندارد، تکنیک‌ها و ابزارهای مختلف برای انجام تست های مختلف استفاده می کنیم.

  • تست عملکرد
  • تست موقعیت

  در هنگام ارائه پکیج نرم افزار توسعه داده شده شرکت یارگان میتواند اسناد مربوط به تست برنامه را نیز در اختیار شما قرار دهد. که شما از درستی عملکرد توابع مختلف در نرم افزار اطمینان حاصل خواهید کرد.

تکنولوژی های توسعه نرم افزار دسکتاپ

Java Script

این ابزار که به تازگی مورد توجه توسعه دهندگان نرم افزارهای دسکتاپ قرار گرفته است. فریمورک مورد استفاده در شرکت یارگان برای توسعه ی ابزار دسکتاپ با استفاده از node فریمورک electron است.

.NET C#

این فریمورک بیشتر برای توسعه ی نرم افزارهای سازمانی با استفاده از زبان برنامه نویسی C# مورد استفاده قرار می گیرد هم اکنون سامانه اداری داما با این ابزار توسعه داده شده است.

PHP

زبان قدرتمند و دارای کتابخانه های غنی در تمامی زمینه های علمی و تجاری که به عنوان زبان اصلی توسعه ی نرم افزار دسکتاپ در یارگان مورد استفاده است.

Python

زبان برنامه نویسی دارای کتابخانه های غنی در زمینه های آکادمیک و ریاضی است و به همین دلیل در زمینه هایی مورد استفاده قرار می گیرد که فرایند های تحلیلی در سمت سرور بر روی داده ها مورد نیاز است. فریمورک های مورد استفاده PyQt و wxpython است.