خدمات توسعه و تولید اپلیکیشن موبایل

خدمات توسعه و تولید اپلیکیشن موبایل

استفاده از اپلیکیشن های موبایل شرکت شما را به سمت سیال تر کردن فرایندها سوق می دهد و به شما در زمینه انتقال ارزش برای مشتریان خود کمک کننده خواهد بود و اطلاعات ارزشمندی را در اختیار شما قرار خواهد داد. این که به دنبال توسعه ی اپلیکیشن اول خود را توسعه می دهید یا اینکه به دنبال توسعه ی اپ 5 خود هستیم می توانید از تخصص ما در زمینه توسعه اپ موبایل استفاده کنید.

توسعه اپلیکیشن موبایل

توسعه اپلیکیشن سازمانی

اتوماسیون فرایندهای سازمانی خود را گسترش دهید و از ابزارهای موبایل برای بهینه سازی و کاهش هزینه های خرید منابع استفاده کنید. توسعه ی یک سامانه یا یک کارکرد در قالب نرم افزار موبایل علاوه بر مزایای پیش گفته باعث افزایش رضایت کارکنان و بهبود عملکرد سازمانی در سطوح مختلف خواهد شد. تکنولوژی هایی مانند به اشتراک گذاری موقعیت یا استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی می تواند نقاط قوتی در سازمان شما محسوب شود. تیم ما قادر است برای سیستم کنونی شما در سازمانتان اپ موبایل متناسب طراحی کند.

شرکت داده کاوی و تولید نرم افزار یارگان

ابزارها و پلتفرم های توسعه

Flutter

استفاده از زبان برنامه نویسی dart و فریمورک Flutter که توسط گوگل مورد پشتیبانی است و برنامه نوشته شده قابل اجرا بر روی هر دو سیستم عامل iOS و Android است. استفاده از این ابزار می تواند میزان هزینه های را به شکل قابل توجهی کاهش دهد.

iOS

استفاده از زبان برنامه نویسی swift برای توسعه در محیط برنامه نویسی Xcode که قابل اجرا بر روی دستگاه های تولید شرکت اپل است.

Android

توسعه ی اپلیکیشن های موبایل با استفاده از زبان برنامه نویسی جاوا و در محیط برنامه نویسی اندروید استودیو که قابل اجرا بر روی دستگاه های اندرویدی هستند و بخش بزرگی از بازار در اختیار این سیستم عامل است.

طراحی UI/UX

قبل از شروع فرایند طراحی تجربه کاربری و پس از آن رابط کاربری، تیمی متشکل از افراد فنی و افراد متخصص در زمینه مورد نظر تمامی جوانب اپ را مورد بررسی قرار میدهند. سپس به صورت مفهومی نمونه های مشابه داخلی و خارجی مورد بررسی قرار می گیرد و میزان مطابقت تجربه کاربری با اهداف انتقال ارزش مورد مقایسه قرار می گیرد و در این مرحله با اجماع تیم فنی و تیم تجاری رابط کاربری اپلیکیشن مورد نظر استخراج می گردد و توسط ابزارهایی مانند Adobe XD طراحی می گردد.

تایپوگرافی استاندارد

رنگبندی

استفاده مناسب از لوگوها و برندینگ

انیمیشن

صفحه بندی

پس از این مرحله طرح مورد نظر در اختیار گرافیست و طراحان هنری قرار داده می شود تا طرح تجربه کاربری به طرح رابطه ی کاربری تبدیل شود و در اختیار مشری قرار داده می شود تا همه ی جزییات قبل از شروع فرایند تولید و توسعه ی فنی مورد توافق طرفین باشد.

فرایند طراحی اپلیکیشن موبایل در یارگان

تمرکز اصلی یارگان در طول فعالیت بیش از یک دهه بر روی تولید نرم افزارهای سفارشی بوده و سازمان و شرکت های مختلفی از خدمات تولید نرم افزار یارگان بهره گرفته اند.

  • مشاوره
  • تحلیل کسب و کار
  • طراحی UI/UX
  • توسعه در بستر Native و cross-platform
  • تست نرم افزار(آزمون رابط کاربری و واحدهای مستقل)
  • ادغام با Backend و انتشار در پلتفرم های توزیع اپلیکیشن موبایل
فرایند طراحی اپلیکیشن موبایل در یارگان